Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Pa Identitet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une mire e di
e ti vete se di kush je
S'ke ide
kur te pyes se ku shkon
cdo moment
ekziston e nuk jeton
Ti nga vjen
as normal
as alien

Ti kerkon nje pamje tjeter
tjeter sot e neser tjeter
je ai qe je
ty te duhet tjeter zemer
ke mbiemer ske nje emer
je ai qe je

pa identitet ti je
pa identitet ti je
une te jap gjithshka qe mundem
ti nuk merr asgje
pa identitet ti je
pa identitet ti je
po te dhashe dhe veten time
nuk me mbetet gje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)