Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fullstop - Shpetimtari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa sa sa,shpetimtare ka ne kete bote
nuk munden te me gjejne
jam e mbyllur ne toke

Plot,plot,lote rrane nga syjte e mij
dua te me shpetojne nga kjo vetmi

REF\

Krejt erresire reth meje
lumi u krijua…
Ma jep dorren tende
me shpeto mua,tash…

Behu trim,me shijo
tete male i kalo
me ndje,me gje
me shpeto,me shpeto…

Behu trim,me shijo
tete male i kalo
me ndje,me gje
me shpeto…

REF\

Krejt erresire reth meje
lumi u krijua…
Ma jep dorren tende
me shpeto mua,tash…

\\SOLO-INSTRUMENTAL

Behu trim,behu trim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)