Objective - Skenar Dashurie

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pa fat,
sapo mbaroi,
drama pa kuptim,
endrra pa fjetur,
loja pa fillim,
I vetem un rri,
ne terin e zi,
afer s'te kam un ty

ti s'bere
asgje per mua
asgje nuk kishe
bosh mbeti fjala te dua

por un jo se kuptoj
pse te dashuroj
cdoher ne ty mendoj

REF:
do te dua ty dhe kur s'te harroj
deri ne vdekje ty do te kujtoj
se pa ty shpirt, jeta eshte vetmi,
ti do mbetesh e imja dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)