Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Hajde, Hajde Djal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
hajde hajde djalo
ne ate ane
sikur dielli hajde
drite po bane

hadje drit po bane

sikur dielli hajde drit po bane
ta cep lala oh ni xhamadane
oh ni xhamadane

ta cep lala oh ni xhamadane
me ta hek o djal marakun tande
oh marakun tande

me ta hek o djal marakun tande
trupit tand mej ra tamane
o mej ra tamane

albumi.LIVE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)