Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roy - Le Ta Ndezim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Roy: Roy Erika Royrecords

Roy:Bounce and Bounce it.Tash e hapum kit nej hini tash e vreni atmosferen si e nxej muzika okej me femna okej gjithmon osht okej kur roy rron knej ju perseri me nje hit te ri ky osht hit me 100 vjet garanci gjithmon une kur hyj sene tmira bij club per me kcy edhe nkerr per me hi.
Hajde krejt nal krejt bashk krejt nal krejt hajj ta kallum kit nej mir po shkon se kshtu bon pom pelqeen kur po kcen nuk pot nxen veni-ven dridhu edhe pak nonstop mos u nal e kit stil ideal
problemi i thjesh per idal sonte ket nat ska mu nal krejt durt nalt krejt u kall.

Erika:Sonte dua te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.
Sonte du a te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.

Roy:krejt nclub tu kcy me egsen tu pi ritem tu pi krejt on mu ni shum naj or aj all night or right me mu lady hey sexylady mu mu tash kce dridhu edhe sillu edhe sonte shperthe afre meje hajde sonte edhe boju okej dridhe trupin e bukur edhe kalle sonte ket nej.Maksimum qysh po du boni ju bashk me mu hajde zemer se po du naten me ty me kalu shum sexy shum crazy shum b.... ti je ma baby ma lady ti je ma e mira ti je fullstop mu se pom pelqen pom dokesh okej okej kur kcen une pot vrej se ti pom qmend kalle atmosferen me kit sen.

Erika:Sonte dua te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.Sonte dua te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.Sonte dua te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.Sonte dua te jem me ty naten ta kalojm te dy le ta ndezim sonte come on baby dance with me.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)