Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ah Sa Shume Gabova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dashuria nuk ka sy
tuj shendrit t´hyra nen sy
m´tranove moj bukuri
tash nuk t´mundem t´rri pa ty

ah sa shume une tash gabova
me ty une naten qe kalova
per ty loje qenka dashuria
moj te vraft tye perendia

ne fillim gabova
my ty naten qe kalova
me mashtroj shikimi yt
dashurova hic pa pyt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)