Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Me Martoi Neneja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
me martoi neneja larg ne amerik
jasaman aman jasaman oi
se c ma dogji zemren
c ma keputi shpirtin
jasaman aman jasaman oi

digjem pervelohem tretem si qiri
jasaman aman jasaman oi
sec i fshiva lotet me qoshe te shamis
jasaman aman jasaman oi

malli c me ka marre per qoshen e shtepise
jasaman aman jasaman oi
te cova nje leter nje fotografi
jasaman aman jasaman oi

fshiji nene lotet lotet porsi shi
jasaman aman jasaman oi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)