Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Nje Vonese E Vogel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
keng´ e lule ne shperndajme
Gjith´ qytetit anembane
Vijm´ tek ty mesuesja jone
7-8 marsin te urojme.

Refreni:
Kenga qe na rri ne zemer
Esht´ per ty moj fjal´ e embel.
Drita qe na rri ne sy
Dhe keto lule jan´ per ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)