Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu - Vetem Nje Allah

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vetem nje ALL-LLAH esht aj qe krion vetem nje ALL-LLA esht aj qe krino vetem nje ALL-LLA eshtaj qe meshiron ai esht sunduesi qe gjithkun sundon ai esht ndihmuesi qe gjidoken e ndihmon kusht esht aj qe krijoj qithesei kush esht aj qe frymzoj njerin kush esht aj qe na zbukuroj kush esht aj qe ne na mesoj kush esht aj qe shpalljen na e dergoj kush esht aj qe pejgamber na qoj kush esht aj qe hakun me tregoj kushesht aj qe islamin na e dhuroj vetem nj ALL-LLAH vetem nje ALL-LLAH vetem nje ALL-LLAH esht aj qe krion vetem nj ALL-LLAH eshta aj qe meshiron aj esht sunduesi qe gjithkun sundon aj esht ndihmuesi qe gjithkon ndihmon kush ashte aj qe ne na udhzon kush esht aj qe zemrat na i sheronkush esht aj qe ne luft na ndihmon kush esht aj qe me rrisk na furnizon kush esht aj qe femi na dhuron kush esht aj qene na pasuron kush esht aj qe brengat na i largon kush esht aj qelutjet i pranon vetem nj ALL-LLAH esht aj qe krion vetem nj ALL-LLAH aj qe meshiron aj esht sunduesi qe qithkun sundon aj esht ndihmuesi qe qe gjthkun e ndihmon kush asht aj qe vdekjen e cakton kush esht aj qe ne varr na sprovon kush esht aj qe premtimin se then kush eshtaj qe te miret i shperblen kush esht aj qeme zjar ndeshkon kush esht aj qe ne xhenet pergezon kush esht aj qe mekatet i fal kush esht aj qe para ti kemi me dal vetem nj ALL-LLA esht aj qe meshiron vetem nje ALL-LLA vetem nje ALL-LLA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)