Më mbaj mend (për 1 muaj)

Estela Nikoliqi - Truket

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa her djemt me thon ty moj te raft pika
si nuk na lejon qe te rrimme qika
un nuk ju besoj jan truket e tua
dot nuk me mashtron me nje moll e ftua

nuk lejoj qe te humbasim
duan sduan let pelcasin

ref:se jeta bashk me shoqe
e bukur dhe shoqet me thon
sa shum i dua bashk me mua
me bukur diten e bejme sot.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)