Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Mejrem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kush s´mi din hallet e mia
m´dogji zemren dashuria
jam ra n´hall po du me vdek
hallet e mia kush mi hek
Mejrem Mejrem Mejrem

met vertet pate gabuar
dhe mendova t´mos vajtroj
por zemra s´me ka duruar
syri yt kur me shikjoj
Mejrem Mejrem Mejrem

shume me mire mos t´kisha pare
se kshu s´mundem te duroj
nje plag n´zemer me ka ra
humba veten une moj
Mejrem Mejrem Mejrem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)