Më mbaj mend (për 1 muaj)

Collective - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk mundem as fytyren
une ty ta kujtoj
Ka kaluar shume kohe,
edhe koha na harroj

Te fshehura diku ne zemer
ato gjithqka perballojn

Ref:
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'vetmi
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'erresire

I ndiej vetem ndjenjat
qe ende ne mua jetojne
Te fshehura diku ne zemer
ato gjithqka perballojn

Ref:
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'vetmi
Pa ty, pa ata sy, i tretur i humbur n'erresire
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)