Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.G. - As Vete S'e Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vjen wekeendy i rralles
prap ne pub me gjen mua
ndoshta jam i dehur qe plotesoj une tekat tua
ja dhe ajo tjetra qe me kerkon mua ti afrohem
por une dua vepra qe skan motiv te kuptohen
po pra po pra po mpelqen
dhe ajo tjetra shume ja vlen
qe te gjitha une i dua
qite zot kush eshte per mua
qite zot lehte se kam
njena me thote me ngjan
tjetra me thote cfare makine mban
qe ketu u mor vesh cfare halli kan

ne cdo dite te javes per tiu nderruar juve
me cdo nje te rralles nga e hena ne te shtune
me pelqen ne te pare
si ekane pamjen
se kush eshte per mua ne kerkim jam une

2.cfare ju beni dhe une dua
ne nje mendje me keni mua
per te shkuar perfunduar
dicka te re per te provuar
deri sa te zbardhi dita
..................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)