Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Rose - Ikone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si neper endra pirate imazhin tend une shikoj nuk do mundem te kuptoj sa e ploget eshte kjo bote si neper endera pirate imazhin tend une shikoj nuk do mundem te kuptoj sa e ploget eshte kjo bote Ne forme qielli e deti mbi mua nder viZione erotike ne shtrat i gjunjeZuar (2 here)
Por ti do te mbetesh shum gjat imaZhi im i pa fjal objekti im pa rrym qenia ime pa frym.
Simboli i dashurise,
ikone e brishtesis,
dege trendafilash ne lak,
autostrad e shpirtit binjake,
Ne forme qielli e deti mbi mua ne vizione erotike,
ne shtrat i gjunjezuar, (2 here)
Ne forme qielli e deti mbi mua ne vizione erotike ne shtrat i gjunjezuar. (2 here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)