Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Largo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
lelelel eleele alele lelele

une po qaj e ti po qesh (2x)
ma nuk je qysh ke kon dje
e harrove dashnin qe e kem pas
tash po del ti me tjeter djal
reff:

largo largo se nuk muj me te pa ty zemren time shpesh here ma ke thy
largo largo se nuk muj me te pa ty
zemren time shpesh ti me ke thy

mu largo kurr te desha shume
zemra ime digjet pa ty sikur shkrumb(2x)

si femij jemi dashnore te dy
kuur mos te gezoft i madhi perendi
beseb ma ke dhene
tash je largu
nuk po muj prej mendjes ti me te harru

reff:

largo largo se nuk muj me te pa ty zemren time shpesh here ma ke thy
largo largo se nuk muj me te pa ty
zemren time shpesh ti me ke thy

mu largo kurr te desha shume
zemra ime digjet pa ty sikur shkrumb(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)