Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Zemra Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se kam ditttttttttttttt se vuj aq shum zemra ngadal po digjet si shkrum zemra ime mendon veq per ty po ti ma ktheve mu me tradhtim
REF:zemra ime zemra imezemra ime ma sum duron gjithmon me vujte dhe me tradhti jeta nuk kalon

moj zemra ime zemra ime ma sun duron gjithmon me vujte dhe tradhti jeta nuk kalon(2x)

shpirtin tim e kom mundo per ty vajz tuj mendu shpirtin time kam vujt per ty vajz tuj mendo athu zoti ka met denu se me tradhti ishe me mu

zemra ime zemra ime ma sun duron gjithmon me vujte dhe tradhti jeta mkaloj (3x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)