Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kengetare Te Ndryshem - Lujma Belin Lujma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I

lujma belin lujma
te dua te dua
zemra ime rreh tik tak
ti me ndeze dashuri
ti kerceve ma lun belin
te dua te dua
ti me ben mua te pi
une ne ty kam ra ne dashuni

refreni2x
lujma belin lujma
te dua te dua
ti kerceve me gezo
o zemren time pesh ma qon

II

ne pranvere kur qelin lulet
do ti mledh lulet per ty
me fustanin me te bukur
do ti sjell dhurta per ty
buza jote trendafil
syri yt me fik ne shpirt
me beso pak ty te lutem
e me jep shprese ne dashuri

refreni2x
lujma belin lujma
te dua te dua
ti kerceve me gezo
o zemren time pesh ma qon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)