Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsida Saraçi - Te Deshiroj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te deshiroj sa ze qe ke te kesh per mua
Tmos shtrern kurre tmos treten kurr ndjesite e tua
Un deshiroj te ndjej perhere qe ti me dio
Te mijera fjale te cdo veshtrim dua te te shoh

Te deshiroj sa ze qe ke te kesh per mua
Tmos shtrern kurre tmos treten jo ndjesite e tua
Une deshiroj te ndjej perhere qe ti me do
Te mijera fjale te cdo veshtrim dua te te shoh
te te shoh

Me duaj gjate me duaj shume qe te jetoj
Nuk dua jo ne vetmi un te qendroj
mos e ler gjithe kohen cast at kalojm
mos e ler ti jeten time te te harroj

Me duaj gjate me duaj shume qe te jetoj
Nuk dua jo ne vetmi une te qendroj
Si ndarje ty dua te kem derrisa te rroj
Me dhuron ti dashuri nuk ndalo
Ne zemren time ti sdo te jesh un do kendo

Te deshiroj si nje burim ty te te kem
Te ty te pi, e prape e etur un te jem
Te kerkoj ne cdo minute te te degjoj
Dashurin e madhe ne jete per te jetoj
Per te jetoj.......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)