Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shqipe Abazi - Luje Vallen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
luje vallen luj aman

rex:2*
me mindil te pardh e

ani ma ke shtatin moj sikur lul e bore si kur e bore

hyni xhith ne valle mos juvi pertes sonte sdota nadlim kangen deri ne menxhes ah man
hyni xhith ne valle mos ju vi prites sonte sdo ta nadlim kangen deri ne menxhes

luje vallen luj aman

rex:2*
o me krat shqiponjes
ani ma ke shtaten moj

rex:2*
o si kur lul e bores

hyni gjith ne valle mos ju vi pritest sonte sdo ta ndalim kangen deri ne menxhes

o hyni xhith ne valle mos ju vi prites sonte sdo ta nadalim kangen deri ne menxhes

rex:2*
hyni xhith ne valla mos ju vi prites sonte sdota nadalim kangen deri ne menxhes
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)