Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci - Zambaku I Bardh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aman e kam dasht
Nje zambak te bardh
O me mashtroj moj nan
Me mori né qaf (2x)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

Aman mos ma mbaj
Koken me nje an,
O me gjith zemer moj
Aman te kam dasht !!!!!!(2X)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)