Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Strumcaku (Rema) - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se kam njet moj zemra ime gabimet me ti fal.
Kur ke dasht je nda prej meje e kur ke dasht je ardh.
Nuk e di a kam faj une qe te durrova, per shum dit e per shum vjet, nuk paska ma te keq.

Shum ma mir qe jemi nda jam lliru prej teje nuk osht hera pare per ty qe zemren ma theve, shum mam mir qe jemi nda ma nuk te kam afer dashuria ne ket jet kur nuk shkon per hater.

Se kam njet moj zemra ime gabimet me ti fal.
Kur ke dasht je nda prej meje e kur ke dasht je ardh.
Nuk e di a kam faj une qe te durrova, per shum dit e per shum vjet, nuk paska ma te keq.

Shum ma mir qe jemi nda jam lliru prej teje nuk osht hera pare per ty qe zemren ma theve, shum ma mir qe jemi nda ma nuk te kam afer dashuria ne ket jet kur nuk shkon per hater.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)