Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hip-hop Soldiers - Gutu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref.
gutu kce me mu e gutu mos u nal gutu dridhu sje normal gutu kce me mu e gutu mos u nal gutu futu kejt u kall. 2x

veni u kall hej njerz so normal qomni ne shpi ose spital mos u gutni kadaldal spo du me ik po du mu lik po du muzik po du ni qik sen nuk thom spo ma don kejt qa kom un nuk e di pse po munon mmmmm sa ngat tkom ngat gengsta vazhdo edhe pak

shum atmosfer e mir u ba shum shum njerzt qarten tu ba nasht ke nevoj se ti e don ket loj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)