Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mali G - X-xplosive

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mali-G :
OTR jon ksajde sa dhipi u nxon
OTR ju hajdeni mi qi bashk teton
OTR a pom ngon se per ty jeten e jap
OTR per ju bona X-xplosive Trap
Kap nje Kap dy sun qellon asnje si ne
OTR in mY shqipe kap shtine veten ndhe
A je me ne a je me inat-G'it tane
Nuk ka n'OT'r qe me tjeret perngjane
Qa po bane Diablino
Diablo si boss po rrino
Hino n'ferrk mete n'kerr
OT'R sjon BelaGji
Ti sje i fort ti je mut ti je pidh ti je fmi

Refrenin (se di valla qe anglish o)

Diablo :
N'invite n'MSN
Tu fol me OTR
Jena si UCK
Fillojm me Shkronjen ABC
A pom me ngone
Qka jom tu thone
A pom done , idollizone
Po kap leje qija nenen
Se krejt keshtu na benen
Bela-Gji na nuk jena
Vec kush e lyp e vrasim
Na ta qina he sikur bomb t'pelcasim
Ik OTR se pot vjen disfata
Unikkotelat po behen psichopata
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)