Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

G-gold Army - Mos U Qyrrav

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
MOsss u qyrravv ooo quran
mm


SE TKA BAB MAT MIRIN DJAL
mSOOOO MSOOO..
Se e sin too
ghuhu,,

Ref:
Psee? o bab $:
5 e km mar

Mos u bo mearak o djal see nese smoson ed din ti o bythmadh
kishim dy por hyrin nesh aleat shum vite nje jet

e shdruke krejt dashurin
e shkatrrove krejT

rEF:
Psee? o bab $:
5 e km mar


REF:
Psee? o bab $:
5 e km mar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)