Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lummki - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Luum:
po vi me qët sen
me ta dridh keit kët ven
kasap edhe Luum
maje n`men emrin teem

Kasap:
me juve jon katilat
edhe keit emshiri
qoni durt nalt
kur po knon ma i shtiri

Luum:
kallet atmosfera
po vi si herav tjera
un jom bosi i keit bosav
ju jeni veq amatera

kasap:
përpara ta shti flakën
e përmas ty tdel timi
kush ma ka inati
ju rritët tatimii

ref:

e kom feeest
qdo dit e kom feest
kasaap e bon senin
qeshtu e dridhum wenin
katilaat records nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshojn renin yeaa
Lumkki `Kasapp yeeaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)