Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Oj Lulja E Blinit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
oj lulja blinit o
ku ma le moj nanen o (2X)

hajt lulje mos ki dert
se te nana vjen apet (2X)

Oj lulja blinit o
ku ma le moj baben o (2X)

hajt lule mos ki dert
se te baba vjen apet (2X)

oj lulja blinit o
ku ma le moj vllaun o (2X)

hajt lule mos ki dert
se te vllau vjen apet (2X)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)