Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - N'dell

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x
...................................................
Smok shum .... syt si japan
Smok shum .... syt si japan
Smok shum .... syt si japan
Smok shum .... syt si japan
....................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)