Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Fresh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
.....................................................
tash kejt vesun pse e shesum
Veturen prej kti refreni
pse stilin e kom gjon une
Une tthom stop se
stilin e kom per veti
veshna gjon per veti
Kejt shiten sod per
se pa chesh e ki kot ti
kshyri punt e tuja une tmijat
se une sdves qa bon ti
se thjesht sum intereson ti
munesh me thon qka dush
po kurr smunesh mem ndal ama
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)