Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Puff 'n' Blow

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
uuuuuuuuu hej master puff dog shit come on baby.. yeah aha COME ON
bumba lowe
You really don't know what you think man past treeze man i wanna just puff and blow, you really don't know give a shit man past treeze man . i wanna just puff and blow. you really dont know what you think man past treeze man i wanna just puff and blow
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)