Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - O Hajdi Motra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O hajdi motra ooooo
T'ja fillojna kanges o o o o o
T'ja fillojna kanges oooo

Jena vajza t'kulturume
E ja kena aneen o o o o
E ja kena aneen oooo

O hajdi motra oo
Hajdi rrehim defin oo o o o o
Hajdi rrehim defin oooooooo

O t'ja urojna oooo
Vllaut ton martesen o o o o o
Vllaut ton martesen oooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)