Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Hodha Nje Lule Ne Ferre

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe

Hodha nje lule ne ferre
asaman moj lule verdhe
asaman asaman
asaman moj lule verdhe

hodha pak e mbuloi dhene
asaman moj lule verdhe
ahaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

mbuloi gjithe bacene
asaman moj lule verdhe
aaaaaaaaa asaman
asaman moj lule verdhe

ju lule sa lule jini
te paren lule ke kini
te paren trendafilene
te dyten manshaqen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)