Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Vajza Prej Nanes Po N'dahet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lulja prej rrajes n´dahet oooo
vajza prej nanes po n´dahet ooo (2x)

qaje moj nane ti bijen ooo
se s´ka kush ta fshin havlijen ooo (2X)

Lulja prej rrajes n´dahet ooo
vajza prej babes po n´dahet ooo (2x)

qaje mor babe ti bijen ooo
se s´ka kush ta fshin havlijen ooo(2X)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)