Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Oj Lulije Oj Llokum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oj lulije o llokum
llokumi mearra
llokumi me arra o

cka ka nuse ne mahall tone
ti je ma e para
ti je ma e para o

Oj lulie o llokum
llokum me lajthia
llokum me lajthia o

cka ka nuse ne mahall tone
ti je ma e mira
oh ti je ma e mira o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)