Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Harrove Baben Harrove Nanen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Ti E DiN MOJ PRiNDVE TU SA TE DOJN SA TE RESPEKTOJN

2x
PER NJE DJAL JA KTHEVE SHPiNEN PRiNDVE QiK MA N'DALE FRYMEN

2x
HARROVE MOJ BAB E NAN
HARROVE MOTRA E VLLAZNi
KAM MET VRA TE GJiTH TE MiRAT
TE GJiTH TE MiRAT E KSAJ SHPiS

2x
PREJ SE PREJ SHPiS Ti JE DAL
LOTi NANES NUK U N'DAL

2x
EE SA LOTE TU KAN RA AS NJE T'MiR NUK Ki ME PAA

2x
HARROVE MOJ BAB E NAN
HARROVE MOTRA E VLLAZNi
KAM MET VRA GJiTH TE MiRAT
TE GJiTH TE MiRAT E KSAJ SHPiS
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)