Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Krejt Bota Le Ta Dije

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Nese kush na pyet o zemer
jena shok e asgje tjeter
edhe bota mos ta di,
per takimet ne fshetsi.
2x
Diten shok o shpirti im,
kurse naten ne takim,
dita eshte per tba me sy,
kurse nata per dashni.
2x
Askerkujt mos me i kallzue
e askujt mos me i besue,
askush tmiren nuk naj don
e cdo kush na xhelozon.
2x
Diten shok o shpirti im,
kurse naten ne takim,
dita eshte per tba me sy,
kurse nata per dashni.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)