Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Quni I Bukur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qun i bukur sa her del te dera shpirt i vien pas vashat e tjera

Qun i bukur po doli ne dritare grummbull vien vajzat ashiqare

Ikni moj ikni moj se plasa ikni vasha se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi

Ikni moj ikni se plasa ikni goca se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni eshte i imi veq i imi quni eshte i imi

Qun i bukur po doli ne qytet vasha tjera nuk e len te qet kur na shohin te dy te perqafuar xhelozia nuk ka te mbaruar

Ikni moj ikni moj se plasa ikni qika se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi

Ikni moj ikni moj se plasa ikni coca se me doli tymi ne ket loj ju nuk kini gjasa veq i imi quni esht i imi
veq i imi quni eshte i imi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)