Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zemra zemra ka pas mall edhe niher bashk me dal
syri syri ka pik lot veq me dal niher si sod
zemra zemera ka paas mall edhe niher bahsk em dal syri syri ka pik lot veq me dal niher si sod
andaj te dua shum dhe po vuj per ty
ktheu ktu te lutem ti
jeta te kom oj jeta ime syri nuk mundet pa te pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)