Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Mbas Nje Jave

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si te vajzat dhe te djemt
ju ka humbur fija
sot e du e nesër jo
hajgare dashnija(2x)

Veç me nji cigare
dhe nji kokakoll
ndakik dor për dore
se le me shku nshkoll(2x)

kur ti bahet boll
si vjen zor me i than
o mas nji jave shoqet
se le pa ja zan(2x)

Nji her ta jep besen
taman sikur burr
hala pa u ba java
flet për avantur(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)