Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bazzuka - Shawty Got Me Hypnotized

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bazzuka ref2x.

The way she twistin her body
she got me hypnotised
The way shes lookin at me
she got me loosin ma mind
the way she kissin and
touchin
she makes me lose control
cant even memorise
she got me hypnotised

Bazzuka :

hei babie girl i never seen
that
the way you twist yow body
the way yu shakin youw ass
am gonna do this sum at
yow body body
and babie girl get closer
am gonna feel yu hottie
stay behind keep albanian
albanian oh ma thang
babiegirl yu lowe it yu
love it qe jom shum i trent
E di se qka mendon
Un e di se qka po don
edhe baby mos ta nin se
na e kena ON and ON
gettin all up in here yu
got me goin on
gabygirl jepi ma shum e
dridhe deri ne maximum
lets get on the cyter floor
babygirl a wont some mor
am gona see yow booty
shakin it down low low
the way yu shakin yow thong
it makes ma eyes dizzy

Bazzuka ref2x.

The way she twistin her body
she got me hypnotised
The way shes lookin at me
she got me loosin ma mind
the way she kissin and
touchin
she makes me lose control
cant even memorise
she got me hypnotised
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)