Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bazzuka - Une Jom (prishtinali - Ferizajli)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni :
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Prishtina City tkom n'zemer
Une jom Ferizajli Ferizajli
Une jom Ferizajli Ferizajli
Ferizaj City tkom n'zemer
Une Jom Prishtinali Prishtinali deri diten qe do vdes
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)