Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sadete Shkodra - Do Te Marre Une Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dote mar une ty ne shpi.
e di moj,
te tha lala te ri me ty edi moj 2 her
ti je gazi lumturis
ti je shpirti dashuris .
un paty moj sun po ri e di moj
do te mar un ty ne shpi edi mojjjjjjj
ti je gazi lumturis
ti je shpirti dashuris
un pa ty moj sun po ri edi mojjjjjjjjjj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)