Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fulzan-G - Teoria E Fullzanit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
`Refreni:

- Hajde ti me mu
Teorin e Fullzanit për me ta msu

- Une e di qka je tu menu
Qat sen që pe don edhe un jom ka e du

`Reptura 1

Tash po knoj e ti je ka m'ngon
shum pom don e di po t'besoj
po vrehet që spo t'zinet ty veni ven
maica s'po ti n'xen deshe krejt so problem
e di e ki pamjen si , lolli pop
ti dokesh nice dokesh,edhe hot
I'm sing to everyday
I like fuck in holiday
you`re my angel, tash ti ngo knej
leje kët nej hajde me mu`e qanej
meine liebe du bist meine schaz
tdu për sot aha veq për qet nat
venat si prej po thjesht qashtu dehna
une s'dashurona jom njeri pa n'djenja
e di spe kupton teorin e fullzanit
hiqu atyve e mos ja rras ti asnjonit

`Reptura 2

Po ku ka ma mir se me fol për ty njerzia
hej a pom njofton kush o qaj FuLzAn-G`a
shum pe përmenin,e shum po ni për to
shum tripa po bojke e spo nike për kurgjo
e tii zemër mir kuptohet qka don
hajde kah fullzani ta plotson
shum pom vjen mir që po kuptomi
senin e njejt te dyt jem ka e domi
ajt ma shpejt tash mos t'vanomi
qdo sekond humbje veq qka tranomi
dyt e dim se , qka po dojm
na e dim se , mir kalojm
dyt e dim se , ku po shkojm
na e dim se , qka po bojm
e tash mazi punën e krytem
please move you'r ass
takimi tjetër n'ora pess
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)