Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emine Toska - Te Gjith Djemt Jan Njesoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
te dua te thash njeqind her ti mu asnjeher
shpirtin po ma then me nje pritje qe gjoksin
ma shtrengon pse e len ne gjysem dashurin
ton po ku u treten puthjet e nxehta gjdo
gje ngadal po perfundon

REF 2:
Gjith djemt jan njesoj te gjith djemt
e lujn nje loj po un jam vajz urbane
gjitha punt i bej me plane.

te dua te thash njeqind her ti mu asnjeher
shpirtin po ma then me nje pritje qe gjoksin
ma shtrengon pse e len ne gjysem dashuri
n ton po ku u treten puthjet e nxehta gjdo
gje ngadal po perfundon

REF 4:
Gjith djemt jan njesoj te gjith djemt e lujn
nje loj po un jam vajz urbane gjitha punt i boj me plane.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)