Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deba - Faleminderit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Degjom Baby se kjo keng esht vetem per ty
Faleminderit per ket kohe qe je pran meje
per gjith keto thirrje qe i duron ti dite e nate
Per gjith gabimet qe mi fale, te dua zemer
Hapi syt e mos i mbyll Une jam djelli, ti je yll.
Kur ti qesh un behem ze, Mos mendo se do te la
Kur ti qan une behem lot, nuk te nderroj me askend ne bote
Ti je gjumi une jam endrra Ti je shpirti une jam zemra

faleminderit ( OU )
faleminderit ( OU )
e di o shpirt se ne ket jet un kam gabua
tash e dashur vjen pranvera bashk jetojm si hera tjera
un e ti ti e un dot kalojm se bashku baby deri ne fund

kurr se kam ni veten ma mir si me ty
e di se shum xhelozoj, ket e boj se per ty mendoj
mos qaj o zemer se gjdo qast e kalojmi bashk
sum duhen syt kur nuk te sho qfar mduhet besimi kur ti nuk me beson
te lutem mos i beso, kur thojn se ti sje per mu
e di se kjo dashuria e jon esht kot e shkruar
kurr skam pas une shume shoqeri, ne jeten time vetem ty,
kurr nga zemra nuk do te largoj
nuk dua as nje moment pa ty te jetoj

faleminderit ( OU )
faleminderit ( OU )
e di o shpirt se ne ket jet un kam gabua
tash e dashur vjen pranvera bashk jetojm si hera tjera
un e ti ti e un dot kalojm se bashku baby deri ne fund

F a l e m i n d e r i t
F a l e m i n d e r i t
F a l e m i n d e r i t
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)