Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Akuzon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti gjith kohen akuzon per mua hiper bolizon zemer per ni komplime ti gjithmon me akuzon per mua hiperbolizon
ref 2
ndoshta ti e qmende even sa momente mua me the jo nuk te dua ti gjith kohen akuzon per mua hiperbolizon zemer per ni kompliment ti se di qe me ke qmmend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)