Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Rini E Perjeteshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bje mremja e kalter
Mbi toke mbi kujtime
Dhe parane me ndizesh
Ti kohe e rinise
Rinise se perjetshme
Perjetsjme, perjetshme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)