Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

ZeeroMan - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur ke lind je kon ni zero
kur ke msu ke msu nga zero
kur lun ja nis ka zeroo
te nalt ti hyp nga zeroo
kur krijon krijon nga zeroo
kur menon menon nga zeroo
kur ni sen e bon mut ki qef me u kthy nga zeroo
kur diqka don me shkatruu ki qef me lon zero
e yoo njeri lind rritet kur vdes apet osht zeroo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)