Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - Për Puthjet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dua të jem veq me ty
(veq me ty, veq me ty)
sepse gjithmon m'ke pelqy
(m'ke pelqy, m'ke pelqy)
I embel je ne ket nat
(ne ket nat, ne ket nat)
Te gjitha tash do t'i jap
(do t'i jap, do t'i jap)

Ref:2x
Asnjeher me shume ne ket jet
s'kam qen me e nxeht per puthjet e tua
Asnjeher me shum s'pata fat
Qe te kem kaq ngat
Qe te them te dua

Sonte eshte hera e par
(hera e par, hera e par)
Qe buzet do t'i fal
(do t'i fal, do t'i fal)
Deri me tash se ke dit
(se ke dit, se ke dit)
Se ty te kam thell ne shpirt
(thell ne shpirt, thell ne shpirt)

Ref:4x
Asnjeher me shume ne ket jet
s'kam qen me e nxeht per puthjet e tua
Asnjeher me shum s'pata fat
Qe te kem kaq ngat
Qe te them te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)