Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Moj Syzez

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
moj syzezo qe pom rrin o ne at peme
hajde rrim o nbaqe teme nbaqe teme
hajde rrim o nbaqe te je me

vjen sy zeza kadal dale kadal dale
qaj arshikun ka ra nhalle ka ra nhalle
zemra e tij o digjet flake

zerma e tij o digjet flak digjet flak
un oj shkreti qka mej thone qka mej thone
hajde lule nbaqe tojone

hajde lule nbaqe tone nbaqe tone
na ta lidhim jeten tone jeten tone
dot baj nuse me kurore
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)