Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kamikaza-T - Nuk E Di Se Sa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
zeromannnn , kopil , scopion
DOUBLE-G armyy mother fucker KAMIKAZA-T

ref: ZeeRo MaN

nuk e di se sa vec e di ce shum ka
GG , GG aha GG, GG aha
nuk e di se sa vec e di ce shum ka
GG,GG aha GG,GG aha

ZeeRo MaN:
hey GG zemer doren en bel
hec se kejt boten shetite kejt boten vec njo ma shum del
ska nevoj me cke en emra
RESPEKT wllazni nga zemra
jo more anena knej
dyshmont kurr sun na lojn asni shej
se sun e prekin ni sen qe ka shum se qetu bashk na ka lidh ni kanun
jeta e fort e shum sene tjera
kur dush kur dush qel o dera
ska barikada per GG per me na prek nuk ki fuqi
yea GG,GG nsho zonin GG e kem shkel milionin
GG e kejt tek jan gg ajde kejt durt nalt

ref: ZeeRo MaN

nuk e di se sa vec e di ce shum ka
GG , GG AHA GG , GG AHA
nuk e di se sa vec e di ce shum ka
GG , GG aha GG , GG aha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)